Alior Bank [CPS] PL

24 czerwca br. Starbucks otwiera 19. lokal w Warszawie, zlokalizowany w nowej strefie restauracyjnej centrum handlowego Arkadia. Znana amerykańska sieć kawiarni uzupełni w galerii handlowej ofertę gastronomiczną Grand Kitchen, która powstała jako miejsce wyjątkowych smaków i kuchni z różnych stron świata.

Nowo otwierany lokal przyjmie gości na pierwszym piętrze obiektu i zajmie 125 mkw. powierzchni, na której będą 54 miejsca siedzące. Oprócz standardowych kanap i foteli, skorzytać będzie można ze stołów konferencyjnych i szybkiego łączą Wi-Fi, umożliwiających organizowanie spotkań biznesowych oraz stwarzających warunki do nauki.

Starbucks Corporation to największa na świecie sieć kawiarni. Została założona 30 marca 1971 r. w Seattle, w stanie Waszyngton. W 1987 r. przejęta została przez Howarda Schultza. Koncern prowadzi ok. 24 tys. kawiarni w ponad 60 krajach na całym świecie świecie, w tym ponad 12 tys. w Stanach Zjednoczonych, 1,7 tys. w Chinach, 1,3 tys. w Kanadzie, 1,1 tys. w Japonii. W Polsce Starbucks pierwszą swoją kawiarnię otworzył w kwietniu 2009 r. na warszawskim Nowym Świecie, a kilka dni później we Wrocławiu. Dziś kawiarnie działają także w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i Krakowie.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA