Sieć dyskontów Aldi Süd otworzyła mobilną restaurację bistro zlokalizowaną w Media Park Köln, skupiającym m.in. wydawnictwa prasowe, książkowe, wytwórnie i studia nagraniowe. Centrum tworzy naziemny kompleks obiektów połączonych chodnikami i podziemną obwodnicą, rozlokowanych promieniście wokół centralnego placu.

Media Park Köln to jeden z największych projektów rozwoju obszarów miejskich w Niemczech. W strefie o powierzchni 174 tys. mkw działa ok. 250 firm zatrudniających 5 tys. pracowników. Podobnie nowatorski charakter ma bistro Aldi. Tworzy je system ośmiu kontenerów, w których 50 zatrudnionych osób jest w stanie obsłużyć gości na łącznej powierzchni ok. 90 mkw.

Przeszklone pomieszczenia na dwóch poziomach wyposażono w zabytkowe meble. Menu tworzą potrawy przyrządzane wyłącznie ze składników firmy Aldi. Cena jest przystępna – za trzydaniowy posiłek składający się z przystawki, dania głównego i deseru goście płacą jedynie 7,99 euro.

Kontenerowa restauracja ma działać w Kolonii przez trzy miesiące, po czym ma być przemieszczana do kolejnych niemieckich miast. Szlak turystyczny restauracji Bistro Aldi ma na celu wzmocnienie lojalności klientów do marki.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA