Alior Bank [CPS] PL

Zespół rockowy Mötorhead staje się potentatem w branży wysokoprocentowych napojów.  Po premierze whisky single malt, nastąpi oficjalna premiera rumu podczas zbliżającego się Show Rum Warsaw 2019.

To nie pierwszy trunek sygnowany nazwą zespołu Mötorhead. Wcześniej muzycy prezentowali fanom inne, autorskie projekty – czerwonego i różowego wina z charakterystycznymi, ikonicznymi butelkami, wódki, piwa Bastards Lager czy whisky single malt Mötorhead XXXX. Do kolekcji alkoholi dołączyła nowa pozycja – Premium Dark Rum Mötorhead, który w opinii producenta ma być prawdziwą gratką dla koneserów luksusowych, wysokoprocentowych napojów.

Nowy alkohol od Motörhead to wysokiej jakości ciemny rum, produkowany na Dominikanie, dojrzewający metodą Solera (polegającą na mieszaniu destylatów młodszych ze starszymi) do 8 lat w beczkach po Bourbonie, co gwarantuje mu najwyższą jakość wśród tej klasy trunków. W efekcie powstał produkt, w którym wyczuwalne są nuty suszonych owoców, brązowego cukru, ciemnej czekolady czy wanilii, natomiast w smaku jest on bardzo przyjemny, lekko pikantny, ze słodką nutą wanilii, drewna dębowego, czekolady i orzechów.

Przez wiele lat mieliśmy okazję współpracować z Motörhead, wypuszczając na rynek kolejne, wysokiej jakości alkohole. Jego członkowie to najbardziej oddani swojej pracy ludzie, dżentelmeni w każdy calu. Tęsknimy za nieobecnymi, a jednocześnie cieszymy się, że możemy współtworzyć dziedzictwo zespołu dzięki rumowi, który na pewno przypadnie do gustu fanom kapeli, jak i miłośnikom rumowych smaków  – powiedziała Yvonne Wener, Business Manager w firmie Brands For Fans, zajmującej się sprzedażą rumu.

Alkohol dotarł do Polski, a jego oficjalna premiera nastąpi podczas zbliżającego się festiwalu Show Rum Warsaw, który odbędzie się 11 maja (sobota) w Centrum Praskim Koneser. Degustacja rumu przewidziana jest na stoisku firmy Tudor House (wyłączny dystrybutor na Polskę).

Red.

Czytaj:

Rumy z całego świata zagoszczą w stolicy

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA