Ruszyła akcja Cooking Challenge. To projekt, w którym gotowanie staje się sposobem na zrobienie czegoś dobrego. W projekcie, poza zwykłymi uczestnikami, udział weźmie wiele polskich gwiazd.

Istotą Cooking Challenge jest „podjęcie wyzwania związanego ze zrobieniem czegoś dobrego dla innych i wyrażenie tego poprzez gotowanie”. W programie emitowanym na dedykowanym kanale na YouTube, na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie www.akademiasmaku.pl, podczas gotowania uczestnicy akcji będą inspirować i zarażać innych chęcią pomagania. Każdy odcinek to spotkanie z inną osobą i innym tematem. Miejscem akcji jest zaprojektowana specjalnie na potrzeby projektu kuchnia.

Organizatorzy zaprosili do studia Cooking Challenge grupę gwiazd, od osób znanych z ekranów kin i telewizorów, poprzez influencerów internetowych, po osoby, które opowiedzą swoje niezwykłe historie.

Projekt opiera się o zdefiniowanie własnego celu, przygotowanie wymyślonego przez siebie dania, które w dosłowny lub symboliczny sposób zobrazuje wybrany przez uczestnika temat. Na widzów czeka wiele niespodzianek. Śledzić będą mogli zmagania bohaterów, którzy “przez żołądek będą trafiać do serca”. W sumie zaplanowano realizację ponad 200 odcinków. Pierwsze można zobaczyć już na kanałach Cooking Challnege.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA