Alior Bank [CPS] PL

25 kwietnia br. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbył się charytatywny „Koncert Nadziei”. Wydarzenie, które już od ośmiu lat organizowane jest przez fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” ma na celu zebranie środków na rzecz jej małych podopiecznych. Tegoroczna edycja wspierana była przez markę Czas na Herbatę.

Współpraca marki Czas na Herbatę oraz fundacji rozpoczęła się w czerwcu 2016 r., gdy do sprzedaży trafiła dedykowana jej, herbacina kompozycja „Przylądek Nadziei”. Od tego momentu, w ramach dochodu z każdego sprzedanego kilograma, marka Czas na Herbatę przekazuje 50 zł na konto fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

W ciągu niecałego roku sprzedano już 563 kg kompozycji, co przełoży się na 28.100 zł wsparcia dla fundacji wspierającej Klinikę „Przylądek Nadziei”. Poza pomocą finansową marka Czas na Herbatę zaangażowała się również w inne działania na rzecz podopiecznych fundacji. Jednym ze wspólnych projektów były herbaciane warsztaty dla dzieci, które odbyły się w październiku ub.r. na terenie wrocławskiego Przylądka Nadziei.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA