Alior Bank [CPS] PL

Dobiegła końca pierwsza edycja festiwalu muzyki filmowej Arena Festival Film & Music. O oprawę kulinarną imprezy zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych – marka Deli Catering.

W dniach 30.06-2.07 br. nowoczesny obiekt targowy Expo Mazury w Ostródzie stał się prawdziwą gratką dla tych wszystkich, którzy cenią sobie muzykę filmową i jej walory. W świat X muzy publiczność zabrała znakomita orkiestra Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

Pierwszego dnia przypomniana została muzyka z najsłynniejszych bajek i filmów animowanych. Nie zabrakło tu utworów z takich animacji, jak „Król Lew”, „Bolek i Lolek” czy „Reksio”. Drugi wieczór należał do seriali, gdzie w programie przewidziano między innymi kompozycje Macieja Zielińskiego z serialu „Kryminalni”. Wieczór finałowy zaś stanowił obszerną i widowiskową prezentację arcydzieł muzyki filmowej – tu program objął kilkadziesiąt lat twórczości najznakomitszych kompozytorów gatunku (jak m.in. Ennio Morricone, Hansa Zimmera, Krzysztofa Komedy, Wojciecha Kilara oraz Michała Lorenca). Publiczność miała okazję usłyszeć tematy z tak znanych produkcji jak „Love Story”, „Rydwany ognia”, czy „Forrest Gump”. Co ciekawe, muzykę uzupełniały prezentowane na dużym ekranie fragmenty filmów.

O oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych – marka Deli Catering. Deli Catering odpowiedzialne było za organizację, zaopatrzenie i obsługę wszystkich stref sprzedażowych, stref VIP oraz Gali dla 300 osób podsumowującej Festiwal. Co ważne, menu zostało przygotowane w opariu o dania kuchni lokalnej, stąd nie zabrakło potraw z ryb słodkowodnych czy raków. Z kolei w strefach sprzedażowych królowało hasło „Deli World of Fish Burgers”, w których rządziły burgery na bazie szczupaków i pstrągów.

Warto przypomnieć, że firma Deli Catering na początku roku podpisała umowę na wyłączność z EXPO Mazury, gdzie współpraca dotyczy zarówno szeroko rozumianych usług cateringowych, jak i związanych z nimi usługami towarzyszącymi. Patronat nad Arena Festival Film & Music objął Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA