Tor Służewiec to jeden z najstarszych i najpiękniejszych torów wyścigowych w Europie. W trakcie największych gonitw, jak Derby czy Wielka Warszawska, służewiecki tor odwiedza kilkanaście tysięcy widzów.

– Fakt podpisania umowy to wyraz zaufania i docenienia profesjonalizmu naszej marki. Pod uwagę brane było nie tylko wcześniejsze doświadczenie w obsłudze wydarzeń najwyższej rangi, lecz także i portfolio obsługiwanych do tej pory eventów. Nie bez znaczenia była także kwestia smakowa i wizualna dań, prezentowana podczas specjalnego tastingu. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie Deli Catering, krajowego lidera na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych.

Współpraca dotyczy zarówno obsługi cateringowej wydarzeń organizowanych na odrestaurowanej Trybunie Honorowej, jak i obsługi restauracji oraz trzech barów.

Warto podkreślić, że od ponad 70. lat Tor Służewiec stanowi najważniejszy ośrodek wyścigowy w Polsce. Teren toru wykorzystywany jest również jako miejsce wydarzeń, które nie są bezpośrednio związane z wyścigami, w tym  m.in. koncerty muzyczne. Na Służewcu gościło wielu znanych artystów, jak np. U2, Depeche Mode czy The Rolling Stones.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA