Dla wielu osób wizyta w centrum handlowym to nie tylko zakupy, lecz także sposób na spędzenie czasu wolnego. Ważne jest więc dostarczenie klientom dodatkowych atrakcji. Mają być nimi zloty popularnych food trucków, które odbędą się w kilku należących do Carrefour Polska galeriach handlowych.

Mobilne restauracje cieszą się w kraju coraz większą popularnością. Dostrzegł to Carrefour Polska, właściciel i zarządca sieci centrów handlowych. Przed wybranymi obiektami firmy wkrótce odbędą się wyjątkowe zloty food trucków.

Dań kuchni całego świata jako pierwsi będą mogli skosztować klienci Centrum Handlowego AKS w Chorzowie. W weekend 13 i 14 maja na uczestników Food Truck Show Chorzów czekać będą m.in. soczyste burgery i steki z autorskimi sosami, dania na bazie sera inspirowane kuchnią szwajcarską, „niebanalne tosty” i potrawy kuchni polskiej, a także świeże pieczywo i wędliny prosto z wędzarni hipermarketu Carrefour. Nie zabraknie również słodkości – oryginalnych lodów, węgierskich kołaczy czy zaskakujących smakiem koktajli.

– Popularność food trucków w Polsce wyraźnie rośnie. Mamy nadzieję, że zloty mobilnych kuchni będą dla klientów naszych centrów handlowych nie tylko okazją do skosztowania różnorodnych dań, lecz także spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych – mówi Ewa Karska, dyrektor działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

Kulinarnym wydarzeniom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. W specjalnie zaaranżowanych strefach relaksu każdy będzie mógł odpocząć na wygodnych leżakach i pufach, a także zagrać w rodzinne gry planszowe.

Spotkania z food truckami odbędą się także w Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu (10 i 11 czerwca), Galerii Kalisz w Kaliszu (10 i 11 czerwca), Galerii Gryf w Szczecinie (24 i 25 czerwca), Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu (8 i 9 lipca), a we wrześniu także w Centrum Handlowym Carrefour w Olsztynie.

Harmonogram zlotów:

  • Food Truck Show Kalisz – 10 i 11 czerwca, Galeria Kalisz, ul. Poznańska 121/131, Kalisz
  • Festiwal Smaków Food Trucków – 24 i 25 czerwca, Galeria Gryf, ul. Wiosenna 32, Szczecin
  • Food Truck Show Zgorzelec – 8 i 9 lipca, Galeria Słowiańska, ul. Jeleniogórska 42, Zgorzelec
  • Festiwal Smaków Food Trucków – 23 i 24 września, CH Carrefour Olsztyn, ul. Krasickiego 1B, Olsztyn

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA