Od końca maja działa w stolicy najnowsza kawiarnia Green Caffè Nero przy warszawskich bulwarach wiślanych. Designem lokal nawiązuje do brytyjskich statków z lat 90.

Wystrój lokalu przypomina wnętrze statku, a przy barze zamontowano oryginalny gwizdek pokładowy z polskiego transatlantyku MS „Batory. Właściciele przewidują m.in. organizację szeregu wydarzeń w celu poszerzania wiedzy z zakresu historii i kultury.

Najnowsza kawiarnia Green Caffè Nero jest pierwszym lokalem marki na Powiślu. Znajduje się na Bulwarze Jana Karskiego, tuż przy punkcie informacji turystycznej, w którym można zapoznać się z ofertą kulturalną stolicy, a także z ofertą rejsów po Wiśle. Informacja turystyczna będzie obsługiwana także przez Green Caffè Nero.

Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej kawiarni w 2012 r., Green Caffè Nero pozostaje wierne założeniom, które przyświecały założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery – informuje sieć, która obecnie posiada 50 kawiarni w Warszawie i jedną w Krakowie.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA