Na wybrzeżu Morza Północnego powstał hotel Kubatzki, w którym skandynawski design spotyka się z niemiecką jakością. Obiekt oferuje całodzienny program jogi i regionalną kuchnię. Autorem projektu architektonicznego jest Hartmut Wieczorek.

Joga hotel Kubatzki to koncept, który powstał w kwietniu br. na wybrzeżu Morza Północnego w niemieckiej miejscowości St. Peter Ording. Projekt hotelu powstał w pracowni Architekturbüro Wieczorek, Hartmuta Wieczorka.

Biały, klasyczny dom w skandynawskim stylu położony jest zaledwie 300 metrów od grobli i otoczony dużym zielonym ogrodem. W 36 indywidualnie zaprojektowanych pokojach i łazienkach króluje skandynawski design i biel. Białe wnętrza kontrastują z czarnymi dodatkami i naturalnym drewnem. Właściciele hotelu: Dörte oraz Marco Kubatzki przywiązują wagę do rozwiązań proekologicznych.

Hotel prowadzi nietypową, otwartą kuchnię, która pełni funkcję kawiarni, restauracji, pokoju dziennego, holu i baru. W kuchni podawane są zdrowe potrawy z regionalnych produktów, a pomiędzy posiłkami można uczestniczyć w codziennym programie jogi.

Ze skandynawskim designem hotelu Kubatzki współgra wyposażenie z kolekcji Subway 2.0 oraz z kolekcji Architectura, która tworzy kompleksową ofertę dla architektów i projektantów.

Źródło: propertydesign.pl

Print Friendly, PDF & Email

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA