Cupcake Corner Bakery to pierwsza w Polsce autentyczna amerykańska cukiernia oferująca kapkejki, muffiny, brownies oraz organiczną kawę fairtrade. Autorem aranżacji wystroju wnętrz lokali działających w stolicy jest zespół KDesign Architekci.

W codziennie zmienianej ofercie kawiarni znajdują się amerykańskie babeczki na słono i słodko, muffiny oraz nowojorskie bajgle. Na miejscu można napić się kawy i herbaty i kupić rzemieślniczo wytwarzane lody w specjalnie opiekanych niesłodzonych rożkach. Na zapleczach lokalu znajdują się całkowicie wyposażona mała piekarnia i maszyny do wyrobu lodów.

Popularność Cupcake Corner wyszła poza granice Polski: The New York Times, Guardian czy nawet prestiżowy przewodnik Taschen zarekomendowały lokale Cupcake Corner.

Cupcake Corner Bakery działa od 2010 r. Jest pierwszym w Polsce konceptem gastronomicznym – autentyczną amerykańską cukiernią mieszczącą się na zapleczu lifesylowej kawiarni. Specjalnością sieci są ręcznie robione cupcakes, wypiekane według amerykańskich przepisów z użyciem naturalnych produktów. Obecnie działają trzy lokale krakowskie i dwa w Warszawie. 

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA