Alior Bank [CPS] PL

Lotos rozwija współpracę z siecią restauracji Subway. W czerwcu i lipcu powstanie kolejnych pięć lokali w Radzyminie, Gdańsku, Rowieniu, Radomiu i Krakowie.

Pierwszą restaurację sieci Subway Grupa Lotos otworzyła pod koniec grudnia 2015 r. na swojej stacji benzynowej w Rumi. W ciągu ostatniego roku Lotos uruchomił już kilkanaście restauracji Subway na stacjach paliw w Miejscach Obsługi Podróżnych – MOP.

Ponad połowa z otwieranych restauracji Subway w sieci Lotos lokalizowana jest przy autostradach i drogach ekspresowych. Kolejne restauracje tej sieci będą w 2017 r. tworzone także w dużych ośrodkach miejskich (m.in. Gdańsku, Wrocławiu, Radomiu, Krakowie)

Do połowy wakacji sieć stacji paliw Lotos będzie miała 19 punktów gastronomicznych. Od początku koncern otworzył 14 restauracji Subway na stacjach paliw w różnych miejscowościach i lokalizacjach – Rumia, Poznań, MOP Rudka, Emilianów, MOP Krzyżanów Zachód, MOP Oleśnica Mała, MOP Krzyżanów Wschód, MOP Police, MOP Łęka, Łódź, MOP Witowice, Gdańsk, MOP Kozłów oraz MOP Rachowice.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA