Alior Bank [CPS] PL

Master Baker 2019 – Bakepol, czyli upiecz smaczny chleb – to konkurs, który odbędzie się w dniach 12-13 września 2019 r. w Krakowie. Otwarty jest dla wszystkich profesjonalnych piekarzy, a także amatorów wypieku domowego i rzemieślniczego pieczywa.

Master Baker 2019 – Bakepol składa się z dwóch etapów: eliminacji drogą korespondencyjną oraz części finałowej, która odbędzie się na targach Bakepol. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 lipca.

Spośród prac fotograficznych, zgłoszonych do eliminacji, jurorzy wybiorą sześć najlepszych – po trzy wśród zawodowych piekarzy i amatorów. Nagrodą główną jest tytuł Master Baker 2019 – Bakepol, a także nagroda rzeczowa. Za drugie i trzecie miejsca przewidziane są dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Każdy z Uczestników eliminacji konkursu otrzyma potwierdzenie udziału w konkursie, a także nagrodę w postaci akcesoriów przydatnych dla piekarzy. Do udziału w rywalizacji zachęcają organizatorzy: Stowarzyszenie „Polska Ekologia” i Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Bakepol – Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego. Szczególy na stronie konkursu.

Warto pamiętać o zastrzeżeniach dotyczących zakazu stosowania wszelkich „polepszaczy” i komercyjnych przyśpieszaczy, słowem chodzi o metody rzemieślnicze, regionalne, tradycyjne – zwracają uwagę organizatorzy.

Red.

Czytaj:

Pieczywo: składnik diety – fakty i mity

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA