Alior Bank [CPS] PL

Sieć restauracji z własnymi browarami Bierhalle podbija nowe obszary Warszawy. Najnowsza lokalizacja to kompleks Royal Wilanów. Autorem projektu wnętrza jest pracownia 370studio, która po sukcesie modernizacji Bierhalle Arkadia, została zaproszona do dalszej współpracy.

Punktem wyjścia do projektu wnętrz w Wilanowie była charakterystyczna kolorystyka, którą Bierhalle posługuje się od początku istnienia, czyli głęboka czerwień oraz niedawno wprowadzona – jako uzupełnienie – czerń. Obok takich rozwiązań, które 370studio zaproponowało już przy okazji lokalu w Arkadii, jak industrialne czarne konstrukcje stalowe czy miedziane lampy, w Wilanowie pojawia się kilka nowych akcentów.

Od wejścia uwagę przykuwa oryginalna i spektakularna ściana z miedzianych łusek zdobiąca wydzieloną salkę VIP. Motyw miedzi w tym wnętrzu jest zdecydowanie motywem przewodnim. Nawiązuje do elementów kadzi, w których warzone jest piwo i które są wyeksponowane w południowej części restauracji. Miedź pojawia się również jako tło baru, pobłyskuje w strefie „na wynos” oraz jako akcent w postaci rurek instalacyjnych zarysowuje się również w łazienkach.

Ponadto w Wilanowie nie zabrakło podświetlanej instalacji z butelek na piwo. To autorskie modułowe rozwiązanie wprowadzone przez 370studio po raz pierwszy w Arkadii, dodaje wnętrzu klubowego charakteru.

Patrz: propertydesign.pl

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA