Costa Coffee Polska uruchomiła nową kawiarnię w warszawskim centrum handlowym Plac Unii City Shopping. Spółka zarządza aktualnie siecią 71 kawiarniami w Warszawie, łącznie sieć liczy 137 kawiarni działających w 20 polskich miastach.

Nowo otwarta kawiarnia Costa Coffee zlokalizowana jest w centralnym punkcie pierwszego piętra galerii handlowej. Przestronny lokal oferuje swoim gościom ponad 70 miejsc siedzących. W designie dominuje zieleń – kawiarnia otoczona jest pnącymi roślinami. Wygodne, miękkie fotele zapewniają komfort odpoczynku, zachęcając do chwili relaksu przy kawie. Lokalizacja nowej kawiarni idealnie wpisuje się w rytm dnia gości odwiedzających Plac Unii City Shopping – zarówno w cieszącej się ogromną popularnością porze lunchu,
jak i podczas codziennych zakupów w centrum handlowym.

Latem w ofercie Costa Coffee w Placu Unii City Shopping znajdziemy szereg nowości m.in. Cold Brew – macerowaną przez 20h kawę podawaną na zimno oraz szeroki wybór orzeźwiających, mrożonych Frostino. Wśród nich aksamitne Banoffi Frostino o smaku bananowo-karmelowym, Choco Mint Frostino – które łączy czekoladę z syropem miętowym, a także Ciasteczkowa Mocha.

Costa Coffee zaprasza także na świeże chrupiące bagietki, będące idealną propozycją na lekkie letnie śniadanie lub lunch. Wszystkie kanapki są codziennie przygotowywane przez baristów z wypiekanego na miejscu pieczywa. W letniej ofercie dostępnych jest aż siedem nowych rodzajów bagietek. Dopełnieniem letniego menu są apetyczne desery z dodatkiem sezonowych owoców m.in. jagodzianki, jogurt z borówkami oraz tarta z malinami i borówkami.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA