Alior Bank [CPS] PL

Mex Polska S.A. w nocy z 9 na 10 czerwca 2017 r. otworzył kolejną Pijalnię Wódki i Piwa. Nowy lokal mieści się przy ulicy Św. Mikołaja we Wrocławiu.

Pijalnia Wódki i Piwa to koncept, który zarówno poprzez charakterystyczną ofertę kulinarną, wyjątkowy wystrój jak i specjalnie wyszkolony personel ma umożliwić konsumentom odbycie podróży w czasie i cofnięcie się do lat 60. XX wieku, tj. do Polski z okresu PRL.

Ideą pomysłu Mex Polska jest, aby w niecodziennej scenerii, przez 24 godziny na dobę oferować gościom, po przystępnych cenach, typowe dla tamtych czasów, proste przekąski, jak: zimne nóżki, śledzik czy flaki oraz wybrane rodzaje napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Mex Polska S.A. wraz z powiązanymi organizacyjnie i kapitałowo spółkami tworzą Grupę kapitałową, która zarządza lokalami gastronomicznymi Pijalnia Wódki i Piwa (22 lokale), The Mexican (8 lokali) oraz PANKEJK (2 lokale). Rozwija sieć placówek zarówno ze środków własnych, jak i poprzez udzielanie franczyzy na posiadane w swoim portfelu koncepty gastronomiczne zewnętrznym inwestorom.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA