Alior Bank [CPS] PL

USA, Kanada, Anglia, Francja czy Portugalia znają już podniebne posiłki, które polubili mieszkańcy tych państw. Teraz konsumenci w Krakowie będą mogli przekonać się, jak smakuje jedzenie w restauracji zawieszonej na wysokości 50 metrów nad ziemią.

Przed Galerią Krakowską powstała podniebna platforma Dinner in the Sky, na której jednorazowo mogą przebywać 22 osoby. Goście mają możliwość skorzystania z trzech opcji. Coffee Break in the Sky to 15–minutowy poczęstunek w powietrzu, podczas którego na wszystkich chętnych czekać będzie kawa lub herbata wraz ze słodkim poczęstunkiem. Za to przeżycie trzeba zapłacić 183 zł.

Druga opcja to Dinner in the Sky, czyli pełny restauracyjny obiad, składający się z dwóch dań, deseru oraz napojów i wina. Osoby, które wybiorą ten pakiet, spędzą na platformie 50 minut. Cena podniebnego obiadu wynosi 389 zł od osoby.

Można także wybrać Cocktail in the Sky, czyli wieczorne podniesienie platformy, w trakcie którego Szef Kuchni ustępuje miejsca barmanom serwującym swoje popisowe drinki. Koszt podniebnego toastu to 183 zł od osoby.

Chętnych jest wielu i miejsca trzeba rezerwować za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Organizatorzy zastrzegają, że ze względów bezpieczeństwa minimalny wzrost uczestnika musi wynosić 150 cm.

Źródło: krakow.naszemiasto.pl

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA