Alior Bank [CPS] PL

Al. Jerozolimskie wzbogaciły się o restaurację należącą do znanej już w stolicy sieci Zaścianek – Kuchnia za Ścianą. Kolejny lokal marki oferującej tradycyjne, domowe potrawy ruszył 27 października.

Pierwsza restauracja sieci powstała w styczniu 2014 r. na warszawskim Mokotowie. Obecnie działa już dziewięć lokali w Warszawie: oprócz nowo otwartej – również przy al. KEN, ul. Postępu (Służewiec), Puławskiej (Ursynów), Terespolskiej (Praga Południe), Kasprzaka (Wola) oraz w Piasecznie przy ul. Grochowskiego i Malczewskiego.

Sieć serwuje dania tradycyjnej, domowej, polskiej kuchni w ekologicznym wydaniu. “Nie uznajemy chemicznych ulepszaczy smaków, nasze potrawy doprawiamy tylko naturalnymi przyprawami. Współpracujemy ze świadomie wybranymi dostawcami, którzy dostarczają nam świeże, sezonowe produkty, z których każdego dnia komponujemy coś nowego” – czytamy na stronie internetowej.

W restauracjach nie znajdziemy stałej, rozbudowanej karty dań. “Stała jest cena – 1,99 zł za 100 gramów za wszystkie Dania Dnia oraz 1,19 zł za 100 gramów zupy“ – czytamy na stronie sieci.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA