Prawdziwie włoska pizza – tak reklamuje swoją kuchnię Grande Pizza. Głównym zadaniem postawionym przez projektantów było stworzenie kameralnego miejsca uzupełniającego klimat pierwszej prawdziwie włoskiej restauracji w Tomaszowie Lubelskim. Za projekt odpowiada pracownia Kres Architekci.

Przy doborze materiałów w lokalu o powierzchni 95 mkw postawiono na naturalne wykończenia połączone z akcentami koloru czarnego oraz białego. Przeważającym, a zarazem dominującym materiałem we wnętrzu jest naturalne drewno, występujące pod różnymi postaciami.

Elementem wyróżniającym wnętrze jest oświetlenie dekoracyjne w postaci zwisających żarówek. Rozchodzące się promieniście po całym suficie kable tworzą prosty a zarazem efektowny sposób na ożywienie przestrzeni całej restauracji. W efekcie wieczorową porą ciepłe światło tworzy swoisty klimat.

W projektowanej przestrzeni nie zapomniano również o najmłodszych klientach restauracji. Przygotowano dla nich kącik dziecięcy.

Jako uzupełnienie projektu wnętrza zaprojektowano dodatkowo branding restauracji w postaci logo oraz szyldów reklamowych.

Red. (źródło: propertydesign.pl)

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA