Alior Bank [CPS] PL

Restauracja Senses trafiła na listę The Diners Club® 50 Best Discovery Series. To sukces na skalę światową i realna szansa, że ta warszawska restauracja znajdzie się w The World’s 50 Best Restaurants. Za elegancki i minimalistyczny wystrój restauracji odpowiada zespół Arc Architects.

The Diners Club® 50 Best Discovery Series to lista największych odkryć gastronomicznych w ośmiu rejonach świata. Trafiają tam najznakomitsze restauracje prowadzone przez znanych i nagradzanych szefów kuchni, a przede wszystkim jest to ważny awans i realna szansa na znalezienie się wśród najlepszych 50 restauracji świata – Diner’s Club International World’s 50 Best Restaurants. Wśród liderów gastronomii w rejonie Skandynawii i Europy Północnej i Wschodniej wyróżnienie zdobyło 6 restauracji, w tym jako jedyna z Polski warszawska restauracja Senses, pod kulinarnym przewodnictwem szefa kuchni Andrea Camastry.

Jednocześnie, poza tym pierwszym krokiem awansu do 50 najlepszych restauracji światowych restauracja Senses znalazła się w polskim wydaniu przewodnika Gault&Millau, gdzie uzyskała 17 punktów i cztery czapki kucharskie. Oznacza to drugie miejsce wśród liderów kuchni w Polsce. Obie warszawskie restauracje są obecnie jedynymi w kraju, które dostały tak wysokie noty.

Restauracja Senses znajduje się w okolicach Placu Bankowego w centrum Warszawy. Autorskie menu degustacyjne składa się z 3, 7 lub 10 dań i jest podsumowaniem doświadczeń, badań, analiz, wielu eksperymentów oraz tysięcy kilometrów kulinarnych podróży szefa kuchni. Ambicją Senses było stworzenie pięknego miejsca, z najwyższej klasy obsługą, a jej celem tworzenie kulinarnych kreacji, które zaangażują wszystkie zmysły.

Źródło: propertydesign.pl

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA