Alior Bank [CPS] PL

25 października 2016 r. w warszawskim wieżowcu Warsaw Spire przy placu Europejskim odbyło się otwarcie restauracji Wabu Sushi & Japanese Tapas. Miejsce jest czymś zupełnie nowym na kulinarnej mapie stolicy.

Lokal charakteryzują: tapas, czyli zasada serwowania potraw w formie niewielkich przekąsek, Wabu – sushi z unikalnych, sezonowych ryb oraz izakaya – idea dzielenia się kulinarnymi doświadczeniami.

Wabu Sushi & Japanese Tapas zlokalizowana jest w centrum Warszawy, na parterze wieżowca Warsaw Spire. Design wnętrza stworzony został przez światowej sławy projektanta Roberta Majkuta.

Restauracja jest pomysłem Aleksandry i Marka Tymińskich, osób związanych z sushi od 12 lat, których marzeniem było wprowadzenie na polski rynek najnowszych trendów kulinarnych bazujących na kuchni japońskiej. Kucharska inwencja ma wiernie oddawać smaki Dalekiego Wschodu z nutą nowoczesnych akcentów.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

2 KOMENTARZE

  1. dla mnie wabu sushi to jedno z lepszych miejsc serwujących sushi w jakim kiedykolwiek byłam. atmosfera jest przyjemna, ciepła, obsługa na poziomie i widać,że lubi swoją pracę 😉 a lokalizacja na placu europejskim też korzystna, bo mam blisko z pracy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA