Animacje dla dzieci w restauracjach Chłopskie Jadło

Sieć restauracji Chłopskie Jadło wprowadza animacje dla dzieci. Przygotowano specjalny program kreatywnych gier i zabaw, które poprowadzą animatorzy. Warsztaty organizowane są w każdy weekend października.

– Dobre samopoczucie naszych najmłodszych gości jest dla nas bardzo ważne. Zależy nam, aby pobyt w restauracji kojarzył im się nie tylko ze smacznym jedzeniem, które starannie dobraliśmy w menu dla dzieci, ale także z dobrą zabawą. Przygotowując program animacji postawiliśmy na najróżniejsze formy atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się umilić czas również rodzicom – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

Co weekend dzieci będą mogły wziąć udział w różnego rodzaju grach i zabawach z animatorami. Na spotkaniu (14-15.10) w restauracjach Chłopskie Jadło dzieci przygotują autorskie wersje wiejskich zwierząt, a w kolejne dwa weekendy października (21-22.10 oraz 28-29.10) będą tworzyć kompozycje z makaronu i kaszy. Oprócz tego dzieci będą mogły bawić się własnoręcznie wykonanymi maskami przedstawiającymi wybrane zwierzątko.

W ofercie sieci Chłopskie Jadło jest m.in. menu dla najmłodszych z daniami przygotowywanymi na bazie wysokiej jakości składników, w tym surowych lub gotowanych warzyw. Restauracje oferują także Rodzinny Obiad Niedzielny, czyli zestaw składający się z kilku dań, idealny na wspólny domowy posiłek w rodzinnym gronie.

Źródło: Sfinks Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat