W harmonii z prawem

20 maja 2024 r. w Warszawie, spotkają się międzynarodowi eksperci pragnący usprawnić funkcjonowanie prawa, orzecznictwa i stosowanych praktyk w celu ułatwienia codziennego wspólnego funkcjonowania firm, administracji publicznej, krajowych i europejskich ustawodawców, a w konsekwencji także zatrudnianych przykładowych: Andrieja, Pablo, Swietlany, Anny i Eleny, a także europejskich odbiorców usług, świadczonych przez ich pracodawców.

Wśród prelegentów i uczestników dyskusji znajdą się czołowe autorytety w dziedzinie prawa Unii Europejskiej, krajowego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

– Będziemy dyskutować m.in. o tym jak zmniejszyć ryzyko niezgodności spowodowane złożonością i pułapkami prawa w kontekście praktyki krajowej – powiedziała nam Marta Zięba-Szklarska, jedna z prelegentek wydarzenia, ekspertka w zakresie kadr, płac i transgranicznego zatrudnienia.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli firm delegujących pracowników, a także do wszystkich profesjonalistów i entuzjastów zajmujących się mobilnością pracy, przedstawicieli administracji publicznej, instytucji europejskich, sądów, ludzi nauki, prawa i doradztwa dla biznesu.

– Eksperci, debatować będą na temat najbardziej obecnie kontrowersyjnych i stanowiących wyzwanie kwestii starając się wspólnie znaleźć zarówno praktyczne rozwiązania, jak i stworzyć polityczne rekomendacje – dodaje Marta Zięba-Szklarska

Głównym organizatorem Konferencji jest: stowarzyszenie: Europejski Instytut Mobilności Pracy.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek, 20 maja 2024 r., w przestrzeni CIC (Cambridge Innovation Centre) w Varso Place w Warszawie.

Szczegóły:

Konferencja EU Cross-Border SERVICE PROVIDERS „In Harmony with Law”

PZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat