4 Smaki Świata w KFC – kuchnia Chin, Meksyku, Indii i Brazylii

KFC z końcem maja wprowadził do menu egzotyczne smaki. W tegorocznej odsłonie pojawiły się nowe warianty smakowe 4 Smaki Świata w KFC.  

Wakacje w egzotycznych krajach stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków. Co roku liczba osób spędzających urlop w nietypowym miejscu rośnie o ponad 30 proc., a jedną z motywacji w wyborze konkretnego kierunku jest kuchnia odwiedzanego regionu, w tym 4 Smaki Świata w KFC.

Rosnącą popularność jako kierunek podróży zdobywają Chiny, Meksyk a także Indie i Brazylia. Każdy z wymienionych krajów ma swoją specyficzną kulturę i proponuje zupełnie różne smaki. W nowej ofercie KFC „4 Smaki Świata” dla wielbicieli aromatycznej kuchni przygotowano indyjskie curry, dla spragnionych orientu – chiński sweet chili, dla amatorów Meksyku – pikantną salsę, a dla ciekawych południowo-amerykańskich smaków – brazylijskie mango.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka od ponad 80 lat. Codziennie ok. 12 mln klientów obsługiwanych jest w ponad 18 tys. restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 250 restauracji KFC.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat