Green Caffè Nero – powstała w Warszawie 65. kawiarnia

Nowa kawiarnia Green Caffè Nero mieści się w budynku biurowym przy ulicy Bobrowieckiej. Ma służyć nie tylko jego pracownikom, ale także lokalnym mieszkańcom. Koncepcja, realizowana od kilkunastu lat, stanowi odpowiedź na zmieniające się oczekiwania społeczne – informuje sieć.

W ciągu dnia 180-metrowy lokal będzie miejscem spotkań dla pracowników biurowca, pełniącym czasami funkcję dodatkowej salki konferencyjnej. Wieczorami i podczas weekendów kawiarnia ma stać się w centrum życia lokalnej społeczności.

Biurowiec Bobrowiecka jest laureatem nagrody Prime Property Prize 2018 w kategorii Inwestycja Roku Na Rynku Powierzchni Biurowej. Oferta nowego lokalu została urozmaicona i goście mogą liczyć – obok klasycznej oferty – na liczne nowości.

Nasze kawiarnie mogą różnić się lokalizacją i charakterem wnętrza, ale niezmienna pozostaje domowa, przytulna atmosfera i dopasowanie do rożnych potrzeb naszych gości, o których często wspominają w swoich e-mailach czy rozmowach. Bardzo cenimy sobie ten bezpośredni kontakt. Cieszymy się, że możemy zapewnić pracownikom i mieszkańcom okolic ul. Bobrowieckiej nie tylko wyśmienitą kawę i przekąski, ale przede wszystkim miejsce na złapanie oddechu i spędzenie czasu w ich domu z daleka od domu. Dlatego z powodzeniem rozwijamy koncept kawiarni służącej zarówno pracownikom biur, jak i sąsiadom mieszkającym obok. Naszym celem zawsze była i niezmiennie jest aktywizacja lokalnego życia, biurowego, czy okolicznych mieszkańców – mówi Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero w Polsce.

Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej, wspólnej kawiarni w 2012 r., Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować – informuje sieć. Dziś Green Caffè Nero prowadzi 65 kawiarni w Polsce, a w planach ma otwieranie 10 lokali rocznie. Niedawno marka została nagrodzona tytułem „Przyjaciela Książki” Polskiej Izby Książki, a także zwyciężyła w konkursie Food Business Awards 2018 w kategorii kawiarnia/bistro.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat