Firmowa wigilia w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło

Sphinx i Chłopskie Jadło, sieci restauracji należące do Sfinks Polska, przygotowały świąteczną ofertę na firmowe wigilie i spotkania w gronie najbliższych. Składają się na nią trzy gotowe zestawy, w których nie zabrakło tradycyjnych bożonarodzeniowych potraw, w tym pierogów, śledzia w śmietanie czy czerwonego barszczu z uszkami. W ramach oferty przewidziano też promocje dla gości.

Oferta restauracji Sphinx i Chłopskie Jadło przeznaczona jest dla minimum 10-osobowych grup. Na uczestników spotkania czeka 30-proc. rabat na napoje, organizatorzy z kolei mogą otrzymać bon podarunkowy o wartości nawet do 150 zł.

– Firmowe wigilie czy spotkania w gronie rodziny i przyjaciół na stałe wpisały się już w przedświąteczny kalendarz. Co roku wiele grup decyduje się też na organizację tego typu wydarzeń w naszych restauracjach, by w podniosłej atmosferze złożyć sobie wzajemnie życzenia i przyjemnie spędzić czas. Przedświąteczne przyjęcia, jak każdy event, to jednak niemałe logistyczne przedsięwzięcie. Chcąc więc ułatwić naszym klientom ich przygotowanie, opracowaliśmy specjalną bożonarodzeniową ofertę dla grup, którą można dopasować wedle uznania. Jestem przekonana, ze starannie skomponowane menu, klimatyczne wnętrza lokali i profesjonalna obsługa sprawią, że będą to udane spotkania – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

Świąteczne menu w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło to trzy zestawy w różnych opcjach cenowych: 60, 90 i 140 zł za osobę. W zależności od wybranego wariantu w ich skład wchodzą: zupa, przystawki, danie główne z dodatkami, deser, a także napoje. Oprócz zestawów klienci mogą zdecydować się też na skomponowanie menu według indywidualnych upodobań. Ofertę można dopasować jednak nie tylko pod względem potraw, ale też sposobu ich serwowania, wybierając opcję z obsługą kelnerską i podaniem zamówienia do stolika lub serwowaniem dań w bufecie. Istnieje również możliwość przygotowania strefy z serwisem deserowo-kawowym.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat