Lay’s – kampania w Internecie i telewizji

Lato smakuje lepiej z Lay’s – to tytuł kampania spożywczej marki. W tym sezonie Lay’s pojawi się tam, gdzie trwa wakacyjna zabawa – informuje producent. Konsumenci będą mogli spróbować chipsów podczas wielu samplingów w trakcie projekcji filmów w kinach letnich w całej Polsce oraz przy okazji zabawy w ramach mobilnego studia muzycznego Lay’s Summer Studio.

Dodatkowo kampania wspiera wprowadzenie na rynek limitowanej edycji chipsów w dwóch smakach – „Grande Quesadilia” oraz „El Burgerro”.

Kultowy pojazd, współczesne hity

Podczas licznych eventów w kultowym Volkswagenie TS będzie działać Lay’s Summer Studio, gdzie konsumenci będą mogli tworzyć letni utwór Lay’s. W wakacje pojazd  pojawi się w wakacyjnych kurortach oraz w miejscach, gdzie ludzie spędzają letnie chwile. Eventom będzie towarzyszył sampling chipsów Lay’s. Całą akcję muzycznie podsumuje swoim utworem beatboxer Dharni.

– Lato to czas zabawy w gronie przyjaciół i znajomych. Chcemy umilać wszystkie chwile, również w wakacje. Z tej okazji oferujemy teraz chipsy Lay’s w dwóch nowych smakach. Można się nimi delektować podczas wypoczynku na plaży, na największych wakacyjnych wydarzeniach czy w trakcie seansów filmowych pod chmurką. Cieszcie się wspaniałym smakiem lata z Lay’s – mówi Ewa Doligalska, Brand Manager Lay’s, PepsiCo.

Smak lata w podwójnym wydaniu

W te wakacje konsumenci mają okazję cieszyć się limitowaną edycją chipsów Lay’s w dwóch letnich smakach – karbowanymi „Grande Quesadilia”, których smak okazał się hitem lata 2016 oraz „El Burgerro”, które debiutują na polskim rynku. Chipsy wyróżniają się opakowaniami z efektem błyszczących fal.

Silne wsparcie marketingowe

„Lato smakuje lepiej z Lay’s” obejmuje działania reklamowe w telewizji, na portalach internetowych, w mediach społecznościowych oraz zaangażowanie Dharniego. Dedykowane nośniki zewnętrzne (OOH) widoczne będą przy plażach oraz w letnich kurortach. W punktach sprzedaży pojawiły się specjalne materiały POS oraz limitowana edycja chipsów w dwóch smakach. W ramach kampanii zaplanowany jest sampling produktów podczas serii eventów w najpopularniejszych letnich destynacjach oraz na pokazach w kinach plenerowych. Kampania obejmuje również wsparcie PR.

Adaptację spotu reklamowego, promującego tegoroczną kampanię „Lato smakuje lepiej z Lay’s”, przygotowała agencja BBDO Warszawa. Za działania w Internecie odpowiada VML Poland, a planowaniem i zakupem mediów zajmuje się Media Direction OMD. Eventy organizuje Brave Agency, a materiały POS przygotowała agencja Pink Pepper Media. Wsparcie PR zapewnia Questia.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat