Nowe smaki pianek Ptasie Mleczko marki E.Wedel

E.Wedel do oferty pianek Ptasie Mleczko dołączył dwa limitowane smaki: Orzech Włoski i Peanut Butter. Obecnie w ofercie znajduje się siedem smaków.

Orzech Włoski i Peanut Butter E.Wedel pojawiły się w limitowanej edycji jesienią zeszłego roku. Jesienny klimat odzwierciedlają również opakowania nowych pianek Ptasie Mleczko, które za sprawą współpracy marki E.Wedel z młodymi, polskimi ilustratorami, przeszły w tym roku przemianę. Oryginalny design oraz stonowane, jesienne kolory są spójne ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi jeden ptasi motyw.

W sezonie jesiennym portfolio wzbogacono o dwa warianty – Orzech Włoski i Peanut Butter, który pojawił się w limitowanej edycji już w zeszłym roku. Delikatna, puszysta pianka o smaku Peanut Butter oblana czekoladą białą karmelową zyskała rzeszę wielbicieli. Nowością w ofercie jesiennej jest Ptasie Mleczko Orzech Włoski. Smak orzecha zestawiono z kruchą, wedlowską czekoladą.

Jesienny klimat odzwierciedlają również opakowania nowych pianek Ptasie Mleczko, które za sprawą współpracy marki E.Wedel z młodymi, polskimi ilustratorami, przeszły w tym roku wyjątkową zmianę. Oryginalny design oraz stonowane, jesienne kolory są spójne ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi jeden ptasi motyw.

Na sklepowych półkach produkty pojawią się we wrześniu.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat