Aplikacja Kontomierz.pl w nowej wersji

Spółka Finelf.com wprowadziła na polski rynek, nową wersję aplikacji Kontomierz.pl, która w przejrzysty i intuicyjny sposób, pokazuje użytkownikom, na co dokładnie wydają swoje pieniądze. Podpowiada też, gdzie szukać oszczędności i sugeruje najlepsze rozwiązania finansowe.

– Kontomierz.pl działa od 2009 roku. Od tego czasu zebrał szerokie grono odbiorców, zainteresowanych dbaniem o swój budżet. Kupiliśmy aplikację w 2021 r. i postanowiliśmy dalej rozwijać projekt – mówi Stanisław Wolniewicz-Duda, prezes zarządu Finelf.com. –  Wierzymy, że możemy ułatwić użytkownikom podejmowanie mądrych decyzji finansowych, edukować ich w zakresie ekonomii i dostarczyć narzędzie, które odmieni ich portfele. Nad tym projektem pracowaliśmy od kilku miesięcy. W tym czasie dokonaliśmy przepisania aplikacji od zera na nowy system, dostosowaliśmy funkcje aplikacji do dzisiejszych trendów i przede wszystkim odświeżyliśmy jej design. Na premierze nie poprzestaniemy, nadal będziemy ją rozwijać. Będzie wiele nowości ułatwiających dbanie o swoje finanse i edukację finansową – dodaje.

Nowe możliwości

Aplikacja posiada nowy design, jest przejrzysta i intuicyjna. Oferuje całkowicie automatyczny import rachunków i transakcji bankowych, bez potrzeby logowania się do każdego banku z osobna.

Kontomierz uczy się kategorii, dzięki temu większość wydatków, natychmiast po imporcie, jest dopasowana i posegregowana względem kategoryzacji. Funkcje ze starej wersji zostały zmodernizowane i dostosowane do obecnych trendów.

Oprogramowanie stworzone jest z wykorzystaniem najlepszych praktyk programistycznych w zakresie bezpieczeństwa, aplikacja anonimizuje dane osobowe, a komunikacja z serwerem jest silnie szyfrowana. Już niedługo w aplikacji pojawią się nowości, między innymi: możliwość opłacenia rachunków z poziomu aplikacji.

Więcej informacji na temat nowej wersji aplikacji i możliwość sprawdzenia demo Tuaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat