Deli Catering partnerem Międzynarodowego Centrum Kongresowego

Umowa o współpracy z Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach to kolejny etap szerszej strategii Deli Catering, która chce objąć zasięgiem najbardziej aktywne, z punktu widzenia rynku usług cateringowych, rejony kraju – poinformowała firma gastronomiczna.

To kolejny krok lidera na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych.

W ciągu ostatnich lat południowa część Polski rozwija się niezwykle dynamicznie, zaś rynek w Katowicach to jeden z największych rynków usług cateringowych w Polsce. I choć Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to miejsce stosunkowo nowe, już teraz katowicki obiekt stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy partnerstwa z  MCK. Wierzymy, że połączenie sił pozwoli na równoległy rozwój obu marek – mówi Damian Wiatrak, dyrektor zarządzający w firmie DELI Catering.

Współpraca obejmuje pełen zakres cateringowy podczas wydarzeń organizowanych w MCK.  Warto zaznaczyć, że podpisanie umowy stanowi efekt długich negocjacji i wielu analiz rynkowych. Umowę podpisano na okres 4 lat.

DELI Catering nie wyklucza dalszej ekspansji rynku usług cateringowych w Polsce – w planach spółki bowiem są także bazy produkcyjno-magazynowe na południu kraju.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat