Powstała druga restauracja McDonald’s Rudzie Śląskiej

1 grudnia 2019 rozpoczęła działalność druga restauracja McDonald’s w Rudzie Śląskiej. Nowy lokal mieści się przy ul. 1 Maja 317. Przystosowany jest do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje darmowy dostęp do Internetu. Obsługę gości zapewnia 45 pracowników, w tym 10 menadżerów.

Nowa restauracja McDonald’s ma wystrój w stylu Alphabet. We wnętrzu dominują ciepłe barwy m.in. różne odcienie żółci, które zachęcają do spożywania posiłku i spędzania w nim czasu. Meble o prostym wzornictwie i naturalnych kolorach nadają całości oryginalny wygląd. Wystrój wykańczają elementy graficzne z motywem liter alfabetu.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie 118 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 56 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 29 miejsc.

Rok 2019 zakończyliśmy z dwoma otwarciami w województwie śląskim. Obecnie działa tu już 65 restauracji McDonald’s. Nowy obiekt w Rudzie Śląskiej jest drugą restauracją naszej sieci w tym mieście – mówi Patrycja Pazio, Corporate Relations Specialist McDonald’s Polska.

Restauracja McDonald’s w Rudzie Śląskiej wraz z usługą McDrive jest otwarta dla gości codziennie w godzinach 7:00 do 23:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat