Dwie nowe restauracje Olimp we Wrocławiu i w Pile

Nowe restauracje Olimp powstały w Centrum Handlowym Vivo Piła oraz w budynku biurowym Retro Office House we Wrocławiu. Sieć samoobsługowych lokali typu fast casual dining oferuje jedzenie na wagę. 

Nowe restauracje działają w systemie sprzedaży o ujednoliconej cenie za 100 g jedzenia. Lokal w Pile zlokalizowany jest w centrum miasta. Wrocławska restauracja powstała z myślą o pracownikach Retro Office House i mieszkańcach stolicy Dolnego Śląska, dlatego można do niej wejść zarówno od strony głównej ulicy, jak i od wewnętrznej strony budynku.

Lokal gastronomiczny o powierzchni 300 mkw. wykończony jest według nowej koncepcji wizualnej marki. Króluje w nim drewno, zieleń i ciepłe światło. Wewnątrz wydzielono strefy wypoczynkowo–relaksacyjne. Nowym rozwiązaniem jest zagospodarowanie patio biurowca o powierzchni 80 mkw. oraz stworzenie mini letniego ogródka od strony ulicy Piłsudskiego.

Olimp działa od poniedziałku do piątku, serwowana jest w nim oferta śniadaniowa, a od 10:30 także lunchowa. W weekendy restauracja otwarta jest od godziny 11:00 do 19:00.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat