HaloPrawo – światowa innowacja na rynku usług prawnych

Zrobimy to za Ciebie! „Załatwimy”. Twojego dokuczliwego sąsiada, Twój problem z komornikiem czy kontrahentem. Brzmi jak bajka? W ramach usługi: „Załatwimy Twoje sprawy” klient będzie mógł połączyć się z prawnikiem w ciągu zaledwie jednej minuty, a ten interwencję podejmie natychmiast.

Załatwienie sprawy poprzedzone będzie poradą prawną udzieloną przez adwokata, radcę prawnego lub doradcę podatkowego.

Usługę „Załatwimy Twoje sprawy” proponujemy jako pierwsi w Polsce i w Europie. Wpadłem na ten pomysł i wdrożyłem go pod wpływem moich ośmioletnich doświadczeń prowadzenia firmy Availo i obserwacji tego, jak bardzo Polacy są dziś zajęci i zabiegani. Chcemy choć częściowo zdjąć z nich to jarzmo, by mogli zająć się swoim życiem i cieszyć się nim – mówi Grzegorz Maj, prezes zarządu Availo.

HaloPrawo.pl to usługi prawne dla każdego. Pomoc prawna oferowana jest zdalnie, przez telefon lub e-mail, w godzinach 8.00 – 20.00, od poniedziałku do piątku. W ramach HaloPrawo.pl porad prawnych udzielają doświadczeni prawnicy – adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi.

– Dotychczas, zarówno w firmach prawo direct, w firmach prawniczych działających on-line czy w tradycyjnych kancelariach prawnych, rolą prawnika było doradzanie klientowi co powinien uczynić. Od dziś wszelkie sprawy Polaków załatwimy za niego my. A dokładniej uczyni to za nich nasz profesjonalny i kompetentny korpus interwencyjnych prawników – i jest to z naszego punktu widzenia prawdziwa zmiana systemowa. Innowacją jest nie tylko to, że wyręczymy klienta w załatwianiu spraw, lecz także to, że nie będzie musiał przedpłacać opłatę za poradę prawną uiści już po fakcie i zaoszczędzi w ten sposób czas. Wszystko to okazało się możliwe dzięki doskonałemu zespołowi naszych prawników i pozostałych osób zaangażowanych w projekt. Usługę „Załatwimy Twoje sprawy” proponujemy jako pierwsi w Polsce i w Europie. Wkrótce wdrożymy to rozwiązanie także w utworzonej przez nas spółce ukraińskiej, a następnie również w Czechach i na Słowacji – wyjaśnia Maj.

Przypomnijmy, że HaloPrawo.pl jest marką należącą do firmy Availo sp. z o.o., która oferuje usługi w formule prawo direct od 2012 roku.  Misją firmy jest zapewnienie każdej osobie, która potrzebuje pomocy prawnej, dostępu do rzetelnych konsultacji świadczonych przez wykwalifikowanego specjalistę, w cenie, na którą może sobie pozwolić. Availo jest dziś liderem w branży prawo direct w Polsce.

PZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat