Kubełek KFC obchodzi w 2017 roku 60. urodziny

Z okazji 60. urodzin Kubełka sieć restauracji KFC przygotowała dla swoich gości loterię, która startuje 16 sierpnia i potrwa do 11 września 2017 r. Do wygrania jest 195 tys. nagród.

Kurczak w Kubełeku znajduje się w sekretnej panierce Colonela Sandersa. Wypełniany jest wyselekcjonowanymi, pochodzącymi od lokalnych dostawców, kawałkami kurczaka od 1957 r. W tym czasie zmieniał się wygląd kubełka i wystrój restauracji, niezmienne jest tylko receptura panierki – informuje KFC.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zakupić jeden z promocyjnych Kubełków i odebrać kupon ze zdrapką. Poza nagrodami podstawowymi, m.in. urodzinowymi koszulkami czy przypinkami, kupon uprawnia do gry o jedną z nagród głównych: voucherów biura podróży o wartości 5000 zł i Złotych Kubełków, które dzięki magnetycznej karcie będzie można napełniać codziennie. Wystarczy zarejestrować numer kuponu na stronie internetowej loterii, aby wziąć udział w losowaniu. Loteria będzie obowiązywała we wszystkich restauracjach sieci i w dostawie.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat