McDonald’s otworzył pierwszą restaurację w Kościerzynie

McDonald’s otworzył pierwszą restaurację w Kościerzynie. Nowy lokal działa od 25 października br. i mieści się na ul. Chojnickiej, położonej przy drodze krajowej numer 20.

Mieszkańcy Kościerzyny mają pierwszy w mieście lokal znanej, amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi, sprzedającej burgery, frytki i napoje. Restauracja McDonald’s  czynna jest codziennie od 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna, ogródek oraz strefa McCafé oferują łącznie ponad 100 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking dla samochodów osobowych i autobusów, liczący 40 miejsc. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 12 menadżerów.

Red. (źródło: McDonald’s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat