Meet & Fit i 7 Street – burger dla potrzebujących

Podaruj burgera dla bohatera – sieć Meet & Fit i 7 Street wspiera medyków. W ostatnich tygodniach właściciele lokali gastronomicznych muszą wprowadzić wiele zmian związanych z ich codzienną działalnością. W związku z choroba koronawirusową (COVID-19) zaleca się ograniczenie kontaktu międzyludzkiego oraz pozostanie w domach – czytamy na stronie ZP HoReCa.

Część firm ma możliwość pracy zdalnej. Niektóre punkty są zaś zamknięte na jakiś czas. „Jednak wiele osób musi dalej pracować, abyśmy mogli zostać w domu. Właśnie tę grupę pragniemy wspomóc. Stąd wzięła się akcja „Burger dla potrzebujących” w sieci restauracji 7 Street i Meet & Fit” – informują organizatorzy akcji.

Akcja polega na wsparciu posiłkiem medyków pracujących w szpitalach oraz ośrodkach zdrowia. Każdy z nas może przy składaniu swojego zamówienia lub w osobnym zamówieniu zakupić burgera. Kiedy w lokalu zbierze się 10 sztuk, dostarczymy je do najbliższej placówki medycznej w obrębie lokalu. Do wyboru są dwa burgery: Dr Burger i Dr Vege Burger, które nakarmią personel medyczny ryzykujący swoim życiem dla nas – mówi Agnieszka Niewczas, koordynator sieci franczyzowej 7 Street – Bar & Grill oraz Meet & Fit – Slow Food.

Jak wyjaśnia, wystarczy wejść na stronę meetandfit.pl lub 7street.pl i dodać do zamówienia wybranego Dr Burgera aby przyczynić się do akcji.

Nawet jeden burger daje możliwość wsparcia tych, którzy pracują na najwyższych obrotach. Często kosztem swoich najbliższych, ale w imię niesienia pomocy – podkreśla Agnieszka Niewczas.

7 Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej, budowana na zasadach franczyzy. Dostarcza do swoich lokali franczyzowych produkty spożywcze pod marką własną. Przeznaczone są one tylko i wyłącznie dla sieci, m.in. burgery, steki, żeberka, frytki, pieczywo, sosy oraz przyprawy. 7 Street jest członkiem Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu – ZP HoReCa.

Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu znajduje się wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Sieć kładzie nacisk na odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach. Meet & Fit jest członkiem ZP HoReCa.

Red. (źródło: ZP HoReCa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat