Mex Polska otwiera Pijalnie Wódki i Piwa

Mex Polska S.A. rozwija swój koncept gastronomiczny Pijalnia Wódki i Piwa. 11 stycznia 2019 r. otwarty został lokal przy ulicy Lipowej w Białymstoku. Jak informuje polska spółka gastronomiczna, w planach są kolejne otwarcia.

Podpisana została nowa umowa na kolejny lokal sieci Pijalnia Wódki i Piwa w Legnicy. Planowane otwarcie to przełom marca i kwietnia 2019 roku. Nowy lokal, na który jest już umowa, powstanie także w Żarach.

Pijalnia Wódki i Piwa to koncept, który poprzez charakterystyczną ofertę kulinarną i wystrój ma umożliwić konsumentom cofnięcie się do lat 60. XX wieku, czyli do Polski z okresu PRL. Ideą pomysłu jest, by w niecodziennej scenerii, przez 24 godziny na dobę oferować gościom typowe dla tamtych czasów proste przekąski, jak: zimne nóżki, śledzik czy tatar oraz wybrane rodzaje napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Mex Polska S.A. oraz powiązane z nim organizacyjnie i kapitałowo spółki tworzą Grupę kapitałową, która zarządza działającymi w Polsce lokalami gastronomicznymi, Rozwija sieć placówek zarówno ze środków własnych, jak i poprzez udzielanie franczyzy. W portfelu ma trzy koncepty gastronomiczne: „Pijalnia Wódki i Piwa”, „The Mexican” oraz naleśnikarnie PanKejk.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat