Pasibus wprowadza do menu śniadaniowe burgery

Sieć burgerowni Pasibus wprowadziła testowo do swojej oferty opcje śniadaniowe w dwóch lokalach we Wrocławiu. Nowe menu to burgery na śniadanie, m.in. z hummusem, jajkiem sadzonym i jajecznicą, do tego kawa w preferencyjnej cenie.

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął we Wrocławiu. Szybko stał się znanym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie burgerownie znajdują się już w 11 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Sieć prowadzi już 25 restauracji, z czego 8 powstało we współpracy ze spółką Helios.

Od dawna czuliśmy potrzebę wprowadzenia śniadań do naszego stałego menu, szczególnie w lokalach czynnych od godzin porannych. Główną rolę w naszych bułkach śniadaniowych grają takie klasyczne składniki, jak jajko w różnych odsłonach, boczek czy coraz bardziej popularny ostatnio hummus. Do każdego śniadania można zamówić kawę za 5 zł. Po testach we Wrocławiu śniadania będziemy wprowadzać do kolejnych lokalizacji – mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.

Codziennie od otwarcia do 12:00 można spróbować propozycji śniadaniowych oraz kawy. W testowanej ofercie znalazły się m.in.: Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową. Jajamole także z jajkiem sadzonym, hummusem, guacamole, chorizo, rukolą, zatarem i majonezem. Halamus z hummusem, grillowanymi cebulą i pomidorem, serem cheddar, szczypiorem i majonezem. Ponadto Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem.

Wszystkie burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 8 do 11 zł. W ofercie jest również Hummus Bowl za 15 zł. To miska wypełniona hummusem, jajkiem sadzonym, grillowanymi cebulą i pomidorem, a także papryczką jalapeno, szczypiorem i zatarem.

Oferta śniadaniowa dostępna jest testowo w dwóch lokalach we Wrocławiu – Pasibus Wroclavia i Pasibus Fashion Outlet. W czasie serwowania oferty śniadaniowej dostępne są także burgery ze standardowego menu lokali.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat