Restauracje Sphinx – nowa ofertą na lunch

Restauracje Sphinx, sieci należącej do Sfinks Polska, wprowadzają nowe Lunch Menu. W ramach oferty na klientów czekają zestawy obejmujące zupę, danie główne do wyboru oraz napój – już za 20 zł. Dla osób posiadających aplikację Aperitif cena zestawu wynosi 16 zł.

Każdego dnia goście mają do wyboru inne kulinarne propozycje. W karcie pojawiły się zarówno dania mięsne m.in. kultowa shoarma, kofta libańska, satay z kurczaka czy szaszłyki z karkówki, sałatki, w tym cezar i tabbouleh, a także coś dla wegetarian, np. burger z falafelem. Z najnowszego Lunch Menu można skorzystać od poniedziałku do piątku od 12.00 do 15.00 w wybranych restauracjach Sphinx.

W porze lunchu nasze restauracje odwiedza wielu gości. Chcąc odpowiadać w pełni na potrzeby stałych klientów, ale też przyciągnąć do lokali nowe osoby, najnowszy lunch przygotowaliśmy z naciskiem na różnorodność i atrakcyjność cenową oferty. Każdego dnia nasi goście mają do wyboru inne dania, a to wszystko w bardzo dobrej cenie i przy zachowaniu wysokiej jakości. Jednocześnie komponując zestawy zadbaliśmy o to, by zapewnić sprawną obsługę, która w porze lunchowej ma duże znaczenie. Zachęcamy do używania aplikacji Aperitif, co pozwoli korzystać ze szczególnie atrakcyjnej ceny zestawów – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

W restauracjach Sphinx w ramach zestawu lunchowego na początek goście otrzymają napój i zupę. Następnie serwowane jest danie główne – jedno z dwóch do wyboru każdego dnia. W poniedziałek na klientów czeka shoarma w wersji klasycznej czy drobiowej bądź sałatka cezar, we wtorek zaś kofta libańska, czyli szpadki grillowanego mięsa wołowego lub wątróbka w porzeczkach na mieszance sałat z jabłkiem i sosem balsamico. W środku tygodnia do wyboru są szaszłyki z karkówki w miodowo-musztardowej marynacie albo burger z falafelem podawany z humusem, grillowanymi warzywami i harrisą. Na czwartek Sphinx przygotował sataye z kurczaka wymiennie z bajeczną misą warzyw, zaś w piątek na lunch goście zjedzą burgera klasycznego lub sałatkę tabbouleh.

Z napojów w ramach oferty serwowane są soki owocowe lub napoje gazowane, które za symboliczną dopłatą można wymienić na herbatę lub kawę. W atrakcyjnej cenie można domówić też słodki deser w postaci musu z białej i czarnej czekolady oraz skorzystać z opcji kawy na wynos.

Red. (źródło: Sfinks)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat