Grycan – nowy lokal w Szczecinie i we Wrocławiu

3 kwietnia w Galerii Gryf w Szczecinie ruszyła nowa lodziarnio-kawiarnia Grycan Lody od Pokoleń. W weekend 12-14 kwietnia sieć otworzyła lokal w nowo wyremontowanym centrum Hieronimus we Wrocławiu, nawiązującym do historycznego Domu Handlowego St. Hieronimus, który działał na początku XX wieku.

Grycan w Galerii Gryf przy ul. Wiosennej w Szczecinie na inaugurację oferuje promocję: w dniach od 13.04 do 30.04 obowiązuje specjalna oferta – do każdego deseru w pucharze dowolna kawa gratis.

Wnętrze lokalu we wrocławskim Hieronimusie, którego właścicielem jest Zbigniew Grycan, utrzymane jest w stylistyce nawiązującej do architektury historycznej kamienicy (dawny Szklany Dom). Lodziarnio-kawiarnia zlokalizowana jest na parterze i oferuje 24 miejsca siedzące dla gości. Latem planowane jest otwarcie ogródka z dodatkowymi stolikami.

Grycan – Lody od pokoleń to marka obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu 15 lat istnienia rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy ponad 150 lokali. Marka to dzieło Elżbiety i Zbigniewa Grycanów. Stworzyli ją czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córkami.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat