KFC –  pierwsze mistrzostwa e-sportowe w Europie Środkowej

KFC po raz pierwszy zorganizuje turnieje e-sportowe w Europie Środkowej. W ramach imprezy KFC BATTLE drużyny z Polski, Czech i Węgier będą mogły wziąć udział w mistrzostwach Counter-Strike: Global Offensive.

KFC BATTLE to międzynarodowy projekt organizowany przez KFC, skierowany do młodych talentów z Europy Środkowo-Wschodniej w różnych dziedzinach, od koszykówki, przez amatorskie konkursy dla wokalistów i raperów, po e-sport. W 2018 r. KFC zorganizowało siódmą edycję KFC BATTLE, a po raz pierwszy projektowi towarzyszył turniej e-sportowy w Europie Wschodniej. To ukłon marki w stronę e-zawodników zaangażowanych w dynamiczny świat gier komputerowych.

W tym roku po raz pierwszy w historii KFC BATTLE, w turnieju e-sportowym, będą mogły rywalizować również zespoły z Europy Środkowej. Aby zaangażować jak najwięcej fanów e-sportu, marka zdecydowała się na udział w mistrzostwach Counter-Strike: Global Offensive – jednej z najpopularniejszych dyscyplin e-sportowych w regionie. Aby wziąć udział w finałowym etapie turnieju, zespoły CEE muszą przejść przez otwarte i zamknięte kwalifikacje online na FACEIT.

E-sportowi zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas Wielkiego Finału KFC BATTLE, który odbędzie się 13-14 lipca w Moskwie. Dwa zespoły CS: GO będą rywalizować o wyjątkową nagrodę – zwycięska drużyna CS:GO odwiedzi The StarLadder Berlin Major 2019, największy turniej tego roku organizowany w Niemczech. Podczas tych wydarzeń można obserwować, jak wiodące na świecie, profesjonalne drużyny grają na żywo. Ponadto na zwycięski team czekać będzie specjalna nagroda-niespodzianka.

Otwarte kwalifikacje do KFC BATTLE odbywać się będą w każdy weekend od 11 maja do 2 czerwca br. Zamknięte kwalifikacje dla drużyn z Europy Środkowo-Wschodniej odbędą się 7-9 czerwca br.

Red.

Czytaj:

http://www.forumgastronomiczne.org/kfc-oficjalnym-partnerem-ekstraklasa-games/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat