Walentynkowy konkurs z Restauracją Merliniego

Z okazji Walentynek w Królewskim Ogrodzie Światła w Wilanowie na zakochanych czekały będą liczne atrakcje. Jedną z nich jest konkurs, a w nim do wygrania zaproszenie dla dwojga na romantyczną kolację w kultowej Restauracji Merliniego.

Już niedługo Dzień Świętego Walentego, czyli popularne Walentynki. Obchodzone co roku 14 lutego święto jest okazją do miłego spędzenia czasu w towarzystwie ukochanej osoby. Również i w tym roku w stolicy nie zabraknie imprez oraz atrakcji dedykowanych parom w każdym wieku.

Spośród wielu wydarzeń ciekawie zapowiadają się Walentynki w Królewskim Ogrodzie Światła w Wilanowie, gdzie odpowiednio zaaranżowana przestrzeń przeniesie nas w klimat XVII-wiecznej królewskiego dworu.

Dodatkową atrakcją będzie konkurs z Restauracją Merliniego, nawiązujący do miłosnych amorów Jana III Sobieskiego względem królowej Marysieńki. Powszechnie wiadomo, że król Polski był autorem przepięknych wierszy do swojej ukochanej. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu zaproszenia do Królewskiego Ogrodu Światła, skierowanego do osoby, z którą chcielibyśmy się wybrać na walentynkowy spacer. Autor najciekawszego zaproszenia wygra nagrodę główną, czyli romantyczna kolację dla dwojga w słynącej ze steków i owoców morza restauracji.

Smaki i aromaty rozpalają zmysły, podobnie jak pięknie dobrane słowa płynące z naszego serca. Podobieństw jest zresztą więcej. Gotowanie oraz pisanie to dziedziny, w których mistrzostwo osiąga się latami, poprzez ciągłe szlifowanie i podnoszenie swoich umiejętności. Cieszymy się, że udało nam się powiązać obie te wyjątkowe specjalizacje w ramach konkursu. Ze swojej strony zadbamy o to, aby oprawa kolacji była niezwykle romantyczna i odpowiadała magii święta zakochanych – mówi Bartłomiej Czerwiński,  szef kuchni oraz właściciel Restauracji Merliniego.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat