Władze finansują w czasie epidemii dostawy posiłków w USA

Władze stanowe Florydy w USA finansują programy mające na celu dostawy posiłków dla najbardziej potrzebujących w czasie pandemii koronawirusa. Przeznaczone są one m.in. dla osób starszych. Zajmuje się tym jeden z wiodących dostawców technologii logistycznych w modelu SaaS (software as a service – oprogramowanie jako usługa).

Począwszy od 13 kwietnia GetSwift zapewnia dostawy posiłków na terenie stanu. Chodzi o obsługę zamówień, dostaw i tras w ramach wsparcia dla zamieszkujących Florydę osób starszych oraz innych korzystających z wydawanych codziennie posiłków.

GetSwift współpracuje z lokalami gastronomicznymi. Są to m.in. z 4R Restaurant Group, operator sieci 4 Rivers Smokehouse, które zapewnią świeże posiłki siedem dni w tygodniu.

– Współpracujemy z władzami Stanu Floryda, organizatorami Meals of Love, Feed the Need of Florida. Także z siecią 4R Restaurant Group w ramach tak ważnej inicjatywy na rzecz potrzebujących mieszkańców w tym wyjątkowym czasie. Jesteśmy gotowi dołączyć do pozostałych stanów. Są one na etapie wdrażania podobnych środków. Musimy się w tym trudnym okresie zjednoczyć, aby sprostać jednemu z największych wyzwań, jakie stoją przed nami – mówi Bane Hunter, dyrektor generalny GetSwift.

Spółka GetSwift z siedzibą w Nowym Jorku zapewnia usługi logistyki dostaw oraz zarządzania kadrami klientom z obszaru Stanów Zjednoczonych i całego świata. Poza lokalami gastronomicznymi, GetSwift obsługuje firmy z szeregu branż. Począwszy od producentów stołów do bilardu, przez obsługę zbiorników z paliwem, aż po usługi związane z infrastrukturą państwową.

Projekt może objąć nawet wszystkie 67 okręgów administracyjnych (hrabstw) Florydy. Całkowita wartość porozumienia jest niemożliwa do ustalenia. Nieprzewidywalna jest bowiem łączna liczby posiłków, jakie będą codziennie dostarczane.

Obiekty sieci 4 Rivers Smokehouse wraz z innymi lokalami gastronomicznymi Florydy przestawią swoją działalność na codzienną produkcję tanich posiłków.

Dostarczanie posiłków członkom naszej lokalnej społeczności to ambitne przedsięwzięcie. Nie byłoby możliwe bez technologii, którą udostępnia GetSwift. Jej zakres to organizacja zamówień i harmonogramu, zapewnienie logistyki pod kątem terminowych i odpowiednio zaplanowanych dostaw – komentuje Skip Kimpel, dyrektor ds. informatycznych w 4R Restaurant Group.

Uczestnictwo 4 Rivers wpisuje się w udział firmy w programie Feed The Need. Uruchomiła go organizacja non-profit pod nazwą 4Roots, która za cel stawia sobie „budowanie lepszej przyszłości żywieniowej na terenie Środkowej Florydy”.

Red. (źródło: GetSwift Limited)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat