„Zagłębie za pół ceny”. Sukces lokali gastronomicznych

Firmy i instytucje mogą się zgłaszać do akcji „Zagłębie za pół ceny” do 14 sierpnia. Weekend atrakcji i zniżek zaplanowano w dniach 4-6 września. Akcja samorządowa polega na jednorazowym wspólnym obniżeniu cen o 50 proc.

Zagłębie za pół ceny” ma już swoją tradycję. Jak przypomina Rafał Łysy, rzecznik Urzędu Miasta w Sosnowcu, stolicy Zagłębia, wszystko zaczęło się od akcji „Sosnowiec za pół ceny” w 2012 r.

– W 2015 r. wyszliśmy poza miasto i od tej pory za pół ceny jest Zagłębie: Sosnowiec, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. Specjalną edycję nasze miasto przeprowadziło w 2019 r. To w podziękowaniu za wysoką frekwencję w wyborach parlamentarnych – wyjaśnia rzecznik.

Początkowo przedsięwzięcie ograniczało się jedynie do lokali gastronomicznych. Jego sukces zaowocował poszerzeniem formuły.

– Akcję organizujemy po to, aby zachęcić mieszkańców do zapoznania się i skorzystania z oferty przedsiębiorców. Ale przede wszystkim spędzania wolnego czasu w mieście – informuje Łysy Rafał.

Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń. Do 14 sierpnia mogą się zgłaszać firmy, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji. Oferowana przez nie zniżka 50 proc. może dotyczyć jedynie produktów i usług, które mają w stałej ofercie.

Zgłosić się można wypełniając formularz znajdujący się na stronie www.sosnowiec.pl. Następnie dostarczając osobiście lub pocztą elektroniczną do Centrum Informacji Miejskiej w Sosnowcu.

Red. (źródło: PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat