Meat & Fit – drugi lokal dla wegan w Warszawie

Drugi lokal w stolicy Meat & Fit znajduje się w centrum biurowym Mokotowa „Mordor” przy ul. Konstruktorskiej. Urządzony jest w modernistycznym, charakterystycznym dla Meat & Fit stylu.

Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery pod jednym dachem. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej. W najbliższym czasie planujemy otwarcia kolejnych lokali m.in. w Płocku, Szczecinie, Gdyni. W kilku innych miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych franczyzobiorców – mówi dyrektor ds. franczyzy Łukasz Błażejewski.

Meat & Fit – Slow Food to sieć punktów gastronomicznych typu  bistro. W menu znajduje się wybór dań i przekąsek, m.in. burgery z wołowiną, drobiem i wegańskie, frytki z batatów i belgijskie oraz sałatki, smoothies.

W tym roku sieć podjęła decyzję o rezygnacji z jaj pochodzących z chowu klatkowego. Zmiany mają być wprowadzone do końca 2019 r. Dotyczy to jaj w każdej postaci, również tych będących składnikiem panierki lub bułek.

Z przeprowadzonych w lutym 2018 r. badań instytutu IBRIS wynika, że 82,4 proc. Polaków jest przeciwnych hodowaniu kur w klatkach – argumentuje Meat & Fit.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat