AmRest i Stava rozwijają współpracę gastro-kurierską

AmRest i Stava rozwijają strategiczną współpracę w zakresie dowozów posiłków z restauracji sieci KFC, Pizza Hut oraz Burger King. Jej głównym elementem jest pierwsza na polskim rynku integracja systemów informatycznych podmiotów z grupy AmRest z systemem firmy zewnętrznej.

Zamówienia składane przez klientów  restauracji będą automatycznie trafiały do systemu dyspozytorskiego sieci gastro-kurierskiej. Uproszczone oraz zautomatyzowane zostaną również procesy administracyjne i księgowe. Dzięki temu, klienci restauracji z grupy AmRest otrzymają swoje zamówienia jeszcze szybciej.

– Integracja naszego systemu z systemami podmiotów z grupy AmRest przyniesie wiele korzyści operatorom restauracji z sieci KFC, Pizza Hut oraz Burger King. Celem Stava jest rozwijanie biznesu naszych partnerów poprzez dostawy posiłków i dzięki tej integracji możemy robić to jeszcze skuteczniej niż do tej pory – mówi Paweł Aksamit, prezes zarządu Stava.

Dzięki współpracy ze Stava, wzrośnie liczba restauracji z sieci KFC, Pizza Hut oraz Burger King, które oferują swoim klientom zamawianie posiłków z dostawą do domu czy biura. Gastro-kurierzy Stava będą także realizować dowozy z lokali wspomnianych sieci, z których dostarczano dania już wcześniej.

– Segment delivery to jeden z kluczowych filarów dynamicznego rozwoju AmRest. Już teraz nasza usługa dostawy dostępna jest w ponad 250 restauracjach KFC, Pizza Hut oraz Burger King, dzięki czemu pokrywamy 80% obszaru miast, w których funkcjonujemy. Poszerzamy naszą skalę i właśnie dzięki tej współpracy – wyjaśnia Krystian Kwiatkowski, Operational Delivery Director w AmRest

Stava jest liderem rynku profesjonalnych dowozów jedzenia w Polsce. Współpracuje z restauratorami w 23 miastach w całym kraju.

AmRest Holdings SE to jeden z wiodących operatorów gastronomicznych w Europie, prowadzącym ponad 2100 restauracji znanych marek w 26 państwach.

Red. (źródło: Stava)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat