Browary dostarczają piwo do domów klientów w Belgii

Małe browary dostarczają piwo do domów klientów w Brukseli. Oferują dostawy swoich produktów i zachęcają do kupowania piwa przez Internet. Miesiąc temu wszystkie bary w Belgii zostały zamknięte.

Ucierpiały na tym małe browary, jak Brasserie de la Senne, En Stoemelings, czy La Source Beer. Ich produktów próżno szukać we wciąż otwartych supermarketach. W związku z tym, browary dostarczają piwo do domów klientów – donosi Reuters.

Kilka małych browarów, starając się przetrwać okres pandemii, zachęca miłośników piwa do zakupów online. Za karton 24 butelek trzeba zapłacić ok. 50 euro. W tę kwotę wlicza się dostawę towaru rowerem.

Niektóre z browarów zaoferowały, że przekażą część zysków ze sprzedaży bezpośredniej piwa szpitalom w Brukseli, by pomóc w walce z Covid-19.

Dostarczający zamówienia rowerem od 2013 r. Jeroen Verhoeven współpracuje z Brasserie de la Senne. W trakcie pandemii liczba dostaw wzrosła i czasami musi prosić o pomoc przyjaciół, żeby rozwieźć wszystkie zamówione piwa. Jak informuje Reuters, przed wprowadzeniem ograniczeń dostarczał ok. 40 kartonów miesięcznie, teraz musi rozwieźć tyle w ciągu jednego dnia.

Red. (źródło: PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat