Costa Coffee z kawiarniami w Sopocie i Olsztynie

Costa Coffee otworzyła dwie nowe kawiarnie w północnej części Polski: w Centrum Haffnera przy ulicy Bohaterów Monte Cassino, w pobliżu sopockiego molo oraz w galerii handlowej Aura w Olsztynie.

Wybór lokalizacji sopockiej kawiarni zgodny jest z modelem Costa Coffee High Street, czyli preferowania miejsc odwiedzanych przez turystów, czy tętniących życiem miejskich centrów. To drugi lokal marki w Sopocie. Pierwszy znajduje się przy tej samej ulicy, w popularnym Krzywym Domku.

Kawiarnia utrzymana jest w aktualnym modelu design sieci o nazwie Spectrum. We wnętrzu dominują kolory granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa Red. Lustra na ścianach powiększają optycznie przestrzeń, drewniane elementy oraz rośliny doniczkowe nadają miejscu przytulnego charakteru. Lokal zajmuje powierzchnię blisko 100 mkw., całoroczny ogródek to dodatkowo 57 mkw.

Kawiarnia w galerii handlowej Aura, znajdującej się w ścisłym w centrum Olsztyna, mieści się w przestronnym, przeszklonym i dobrze oświetlonym hallu, dającym możliwość wejścia bezpośrednio z zewnątrz. Zajmuje 77 mkw., oferuje 45 miejsc siedzących i ma ogródek zewnętrzny o powierzchni 44 mkw. Zaaranżowana jest również zgodnie z design Spectrum.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat