Deli Catering na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2019

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2019 odbyła się 20 maja br. w Ufficio Primo przy ulicy Wspólnej w Warszawie. O oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marka Deli Catering.

Wielka Gala Gwiazd Plejady to wydarzenie, podczas którego nagradzane są największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Łącznie w plebiscycie „Gwiazdy Plejady” oddano ponad 100 tys. głosów. W kategorii „Osobowość roku” zwyciężyła inicjatywa „Artyści przeciw nienawiści”. „Gwiazdą stylu” została Barbara Kurdej-Szatan. Za autora największej „Metamorfozy roku” uznano Macieja Musiała. Z kolei statuetka w kategorii „Gwiazda sieci” powędrowała do duetu Fit Lovers. „Debiut roku” stał się udziałem Roksany Węgiel, natomiast „Nadzieją Plejady” została Blanka Lipińska.

Podobnie jak w zeszłym roku o kulinarne doznania gości zadbała marka Deli Catering, która specjalnie na tę okoliczność przygotowała krewetki macerowane w chilli i ananasem  na szpadkach, mangalicę w czerwonym winie i gorzkiej czekoladzie, a także filet perlicy w kremowym sosie curry z mlekiem kokosowym i zieloną kolendrą.

Impreza odbyła się 20 maja br. w Ufficio Primo przy ulicy Wspólnej 62 w Warszawie. Wydarzenie poprowadzili redaktor naczelny Plejady Marcin Cejrowski oraz Klaudia Wiśniowska. Gośćmi muzycznymi byli Natasza Urbańska oraz Tre Voci.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat