Dostawcy kebabów pobici w Brodnicy

Dostawcy kebabów pobici zostali przez trzech mężczyzn z Brodnicy w woj kujawsko-pomorskim. Sprawcy trafili na trzy miesiące do aresztu za dokonanie kradzieży rozbójniczej przeciwko dostawcom kebabów. Taką decyzję podął sąd.

Do zdarzenia doszło w ubiegły wczesnym wieczorem. Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem bójki kilku mężczyzn przy jednej z ulic w Brodnicy. Dostawcy kebabów pobici zostali w trakcie zamówionej dostawy.

Na okres trzech miesięcy brodnicki sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy dokonali kradzieży rozbójniczej na pracownikach restauracji. Mężczyźni zamówili kebaby z dostawą pod wskazany adres, po czym pobili i okradli dostawców. Rozbójnicy uszkodzili również pojazd pokrzywdzonych. Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje oficer prasowa KMP w Brodnicy, asp. szt. Agnieszka Łukaszewska.

Jak poinformowała, funkcjonariusze na miejscu zastali dwóch pracowników restauracji, którzy przywieźli pod wskazany adres zamówione kebaby. Jak się okazało, na miejscu na dostawców czekało pięciu mężczyzn. Zaatakowali oni ich bijąc pięściami i obrzucając kamieniami. Dodatkowo ukradli zamówione jedzenie, a jednemu z pokrzywdzonych także pieniądze oraz koszulkę. Sprawcy uszkodzili również pojazd pokrzywdzonych.

Jednego ze sprawców pobicia zatrzymali pokrzywdzeni. Miał on w organizmie trzy promile alkoholu. Drugiego pięć kilometrów od miejsca zdarzenia wytropił w trawie policyjny pies. 26-latek również był pijany.

Obaj trafili do policyjnego aresztu w Brodnicy. Po uzyskaniu rysopisów policjanci ustalili, kim są kolejni sprawcy. Następnego dnia losy zatrzymanych podzielił 35-latek. Za kradzież rozbójniczą mieszkańcy Brodnicy odpowiedzą przed sądem. Brodnicki sąd aresztował trzech z pięciu sprawców tego przestępstwa na okres trzech miesięcy – relacjonuje asp. szt. Łukaszewska.

Red. (źródło: PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat